Кошик
1987 відгуків

Optman: продаж в роздріб за оптовими цінами

+380 (99) 028-82-05
МТС

Знижки! Найнижчі ціни в Україні на занурювальні насоси для свердловин!

Знижки! Найнижчі ціни в Україні на занурювальні насоси для свердловин!

Занурювальні насоси для свердловин за найнижчими цінами в Україні

Іноді, свердловина буває одним джерелом, від якого можна живити систему водопостачання дачі або заміського котеджу. Саме тоді застосування заглибного насоса для води відіграє найважливішу роль.

Глибина свердловини відповідає рівню залягання підземних вод у Вашій місцевості. Деколи він може становити 100 метрів і більше. В цьому випадку потрібно використовувати спеціалізовані глибинні насоси, розраховані на роботу в артезіанських і піщаних джерелах. Звичайно ж, вода буде чистою, іноді містить невелику домішку піску і глини.

Особливості заглибних насосів:

  • Обладнання створює потрібний напір, що дозволяє качати воду зі свердловини і подавати в систему водопроводу.
  • Циліндрична форма насоса значно спрощує монтаж.
  • Определенные модели могут перекачивать жидкость с примесями песка, глины, применяемую для полива. При использовании воды для питья ее нужно дополнительно фильтровать.
  • Глубинные насосы для скважин эксплуатируются достаточно долго

 Благодаря высокому качеству и надежности погружных насосов для скважин, их широко применяют при монтаже водопровода для дачи или коттеджа.

100м 100мм 0.55 кВт QJD1.8-50-0.55 H.World погружной насос для скважины глубинный шнековыйQJD1.8-50-0.55 H.World погружной насос для скважины - 1590 грн

65м 100мм 0.75 кВт 4SKM-100 H. World вихровий насос для свердловини глибинний відцентровий4SKM-100 H. World вихровий насос для свердловини - 2282 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner