Вытяжка кухонная наклонная BORGIO RNT-MR 60 IVORY MU

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: К0000015512
3 810 ₴
Показать оптовые ценыГоловне, що виділяє похилі витяжки серед всіх інших моделей - технологія периметрического всмоктування, яка є альтернативою традиційному способу поглинання випарів. Суть її полягає в тому, що потік повітря з допомогою центральної панелі направляється до країв витяжки і далі віддаляється через отвір, розташоване по периметру. Завдяки цій технології вдалося істотно знизити шум при роботі за рахунок зниження навантаження на двигун і забезпечити максимальну ефективність очищення повітря. Фасади похилих витяжок TM Borgio RNT-MR виконані із загартованого скла, а також оснащені LED освітленням, що надає їм неповторний, стильний і сучасний вигляд. Тип управління кнопкове (прихований). Управління дозволяє вмикати / вимикати підсвічування, перемикатися між швидкостями роботи витяжки. Потужність Borgio RNT складає 650 м3, а максимальний шум при цьому на 3-й швидкості всього 55 дБ. Колірна гамма представлена в трьох кольорах: білому, коричневому і чорному.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borgio |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Производительность вытяжки | 750 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 58 дБ |
| Ширина | 600 мм |
| Цвет корпуса | Другой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Элементы управления | Кнопочные |
| Дополнительный сервис | Настройка |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Индикатор замены фильтра | Да |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Мощность освещения | 80 Вт |
| Фильтр | угольный |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 640 мм |
| Максимальная высота | 940 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Вес | 9.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип управления | кнопочное |
| Тип встраивания | стена |
- Цена: 3 810 ₴

