Фрезер Vorskla ПМЗ-1500К /CASE (в кейсе, набор фрез 12 штук)

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 0201080003
2 917,89 ₴
Показать оптовые цены+380 (99) 028-82-05
0989190120
МТСвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фрезер Ворскла ПМЗ 1500 призначений для обробки деревини різного типу і твердості. Апарат використовується для точного фрезерування пазів, крайок і канавок. Міцна конструкція, ударостійкий корпус, ефективна система охолодження забезпечують довговічність інструменту. Опорна плита зроблена з легкого алюмінієвого сплаву, а підошва покрита пластиковою накладкою, що гарантує гладке ковзання інструменту. Кнопка включення з блокуванням забезпечить вам безпечну і безперервну роботу. Регулювання частоти обертання шпинделя і регулятор глибини гарантують точний результат при мінімальній навантаженні.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Алюмінієве підставу з пластиковим покриттям
- Точна установка глибини фрезерування
- Паралельний бічний упор
- Фіксація шпинделя для швидкої зміни фрез
- Плоска верхня поверхню, що полегшує зміну фрез
- Ергономічні рукоятки з вбудованим вимикачем
- Комплект з дванадцяти фрез
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість обертів: 16000-30000 об/хв
- Діаметр фрези: 6/8 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Фрезер Ворскла ПМЗ 1500
- Паралельний бічний упор
- Затискні втулки під цанги 6/8мм
- Ключ
- Набір з 12 фрез
- Керівництво по експлуатації
- Кейс пластиковий
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Украина |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/мин |
| Живлення | Сеть 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Основные | |
|---|---|
| Тип станка | Фрезерный станок по металлу |
| Производитель | Vorskla |
- Цена: 2 917,89 ₴



