ФЕКАЛЬНЫЙ НАСОС AQUATIC AQS2-2.6 2,6 кВт гарантия 3 года корпус нержавейка + рукав, трос, гайки

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23V0B10
4 141 ₴
Показати оптові ціниДренажно-фекальний насос AQUATIC AQS2-2.6 2,6 кВт 3 роки гарантії
Комплект:
-AQUATIC AQS2-2.6 2,6 кВтт
-рукав пожежник 10 м (або 20 м зелений ПВХ шланг у ту ж ціну)
-гайки Богданова
-Коробка
-Інструкція
-Гарантійний талон на 36 міс.
Довжина кабелю з євровилкою 6,5 м.
AQUATIC AQS2-2.6 2,6 кВт
Нова якісна модель 2022 року.
Насос каналізаційний фекальний AQUATIC AQS2-2.6 2,6 кВт для вигрібної ями. Фекальний насос WQS відцентрового типу призначений для перекачування вигрібних ям, вуличних туалетів, рідин з вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, дощової та фільтраційної води. Він надійний, економічний (завдяки збільшеній продуктивності час відкачування вигрібної ями займає до 30 хв) і простий у використанні. Також застосовується для наповнення або осушення басейнів, перероблення побутових стоків, подавання води з неглибоких колодязів, цистерн, відкритих водойм, систем автоматичного водопостачання в сільському господарстві, поливання городів, зрошення садів.
Насос Vodomet 2.5кВт ЯВЛЯЄТЬСЯ УНІВЕРСАЛЬНИМ ПОМОЩНИКОМ ДЛЯ ДОМА.
Корпус: неіржавка сталь Вал двигуна: неіржавка сталь Робоче колесо ЗМЕЛЬЧЧК: чавун Вихідний патрубок: чавун Поплавцевий вимикач забезпечує автоматичне ввімкнення та вимкнення насосів цієї серії залежно від рівня води. Електродвигун: Тип двигуна: асинхронний, з вбудованою в обмотку термозахистом Обмотки статора: мідь Напруга: 220-240 В Частота: 50 Гц Клас ізоляції: B Клас захисту: IP68 Графіки залежності від створюваної напору за частоти обертання двигуна 2850 об/хв


Купуючи цей насос, ви забезпечуєте себе надійним агрегатом і отримуєте мінімум 36 місяців безплатного сервісу та консультації з використання впродовж усього терміну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 141 ₴



